Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost AR car - CZ s.r.o. zabývající se prodejem nákladní techniky hledá do nově vybudovaného autoservisu v Novém Strašecí kolegu na pozici "Automechanik".
Náplní práce bude diagnostika závad, oprava a servis nákladních vozidel.
Požadujeme znalost v oboru, řidičský průkaz sk. B, samostatnost a zodpovědnost. Řidičský průkaz sk. C výhodou.
Nabízíme zázemí stabilní a prosperující firmy, zajímavé platové ohodnocení, práci v moderním prostředí, přátelský kolektiv.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725950626 (8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem asistent@arcar.cz