Lektor/ka jazykové školy

Pracovní náplň

Hledáme kreativního lektora angličtiny /nebo němčiny

Požadavky:
- vynikající znalost angličtiny/ němčiny, kreativita schopnost dlouhodobě motivovat studenta
- pozitivní a komunikativní osobnost,
- vysoká míra profesionality při práci klientem a při odevzdávání vykonané práce
- pracovní nasazení, které je vyrovnané a směřuje k dlouhodobé spolupráci
- schopnost dlouhodobě naplňovat a aktualizovat potřeby klienta

Nabízíme:
- Náročný úvodní trénink - zaškolení cca 20 hodin
- Vybrané lektory budeme metodický vést během prvních 6-měsíců
- Viditelné výsledky vaší práce (rychlý pokrok studentů), metodickou podporu a vedení
- Preferujeme spolupráci na DPP, v případě dobré shody a profesionality možnost hlavního pracovní poměru

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina