SKLADNÍK - SKLADNICE NÁBYTKOVÉHO KOVÁNÍ (HPP)

Pracovní místo ( SKLADNÍK - SKLADNICE NÁBYTKOVÉHO KOVÁNÍ (HPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:30/7/2021 (HPP) a:9/5/2022
Kontakt:
- zašlete životopis na email parchanski.vlastimil@alnia.cz, následně bude uchazeč vyzván k osobnímu pohovoru.
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat
- výpis z RT.
Výhodou:
- oprávnění na VZV.
Náplň práce:
- příjem, skladování a výdej zboží
- doprovodné skladové činnosti
Nabízíme:
- stravenkový paušál v hodnotě 83 Kč/den
- docházkový bonus (2.500 Kč/měsíc)
- levnější tarify pro volání i pro rodinu - po 3 měsících u firmy (úspora až 3000kč/měsíc)
- slevy na zaměstnanecké nákupy
- příspěvek na dovolenou - po 12 měsících u firmy (až 5.000 Kč/rok)
- penzijní připojištění - po 24 měsících u firmy (až 7.900 Kč/rok)
- věrnostní bonusy - vždy po 5/10/15 letech (až 5.000 Kč/ 10.000 Kč/10.000kč rok).
- zaškolení - k dispozici školitel, který pomůže se zaučením
- možnost karierního růstu
- pravidelné prémie dle osobních výsledků
- školení v oboru.