PRACOVNÍK/CE EXPEDICE-EXPEDIENT/KA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE EXPEDICE-EXPEDIENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník expedice-expedient v internetovém obchodě. Sortiment zboží: audio a video nosiče.
Náplň práce: kontrola příjmu zboží, kompletace objednávek, práce s PDA.
Požadujeme: samostatnost, pokročilou znalost práce na PC, pečlivost, schopnost práce pod tlakem a časovou flexibilitu, ativní přístup k práci a chuť učit se novým věcem.
Nástupní mzda je na dobu zaučení.
Zaměstnanecké výhody: moderní čisté prostředí, pracovní doba pondělí-pátek, sezónní odměny (13. plat), příspěvky na stravování (60 Kč/den), příspěvky na dopravu nad 20 Km od sídla firmy.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.