Lékař/ka - obor všeobecné praktické lékařství

Pracovní místo ( Lékař/ka - obor všeobecné praktické lékařství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v sociálně rizikových situacích poskytováním sociálně-zdravotních služeb. Hledáme cesty k sociální, zdravotní a osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:
Lékař/lékařka - obor praktické lékařství
- úvazek 1,0 (v případě sdíleného místa pro 2 lékaře - 0,5 úvazku)

Požadujeme:
- atestaci v oboru, případně alespoň absolvované všechny povinné stáže,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní způsobilost,
- dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, ochotu dále se vzdělávat.

Náplň práce:
Vykonávání praxe praktického lékařství v zavedené ordinaci v Olomouci, a to konkrétně:
- poskytování preventivní a léčebné péče o individuální klientelu,
- provádění pracovnělékařských prohlídek,
- vedení příslušné dokumentace.

Nabízíme
- práci na plný úvazek, případně sdílené místo pro dva lékaře na 0,5 úvazku,
- hrubou mzdu ve výši 100 000 Kč, v případě polovičního úvazku 50 000 Kč měsíčně.
- 6 týdnů dovolené,
- možnost příspěvku na další vzdělání v oboru, školení, stáží a profesního růstu.

Plánovaný nástup: dle dohody
Další informace
V případě zájmu nás kontaktujte do 31.8.2021 POUZE na email rumanova@podaneruce.cz nebo na telefon +420 774 701 570.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová
Tel.: +420 774 701 570

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude naklá