PRACOVNÍK NA KAMPAŇ - OBSLUHA NA PŘÍJMU BRAMBOR

Pracovní místo ( PRACOVNÍK NA KAMPAŇ - OBSLUHA NA PŘÍJMU BRAMBOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s dopravci, Koordinace nájezdu přepravců u příjmu brambor, Obsluha terminálu příjmu brambor, Zajišťování průchodnosti cest naskladňovací linky, Úklid svěřeného pracoviště
PRACOVNÍ DOBA: 6:00 - 18:00 h., práce obden (1 den práce, 1 den volno), 1 x za 14 dní práce v sobotu (v neděli volno)
POŽADAVKY: Ukončené SOU, Dobrý zdravotní stav, Fyzická zdatnost, Komunikační schopnosti
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou od 1. 9. 2021 - 30. 11. 2021 (s možností prodloužení), Hrubá mzda 20 000 Kč, Dotované závodní stravování, Zázemí prosperující a stabilní společnosti
KONTAKT možný e-mailem, telefonicky nebo osobně