Elektroinženýr

Pracovní místo ( Elektroinženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chart Ferox, a.s., Ústecká 1335/30, Děčín V-Rozbělesy

Pracovní náplň:
- Zpracování poptávkové dokumentace na elektrickou a řídící část pro konstrukční celky nebo detaily zadaného rozsahu při dodržení technických, technologických a bezpečnostních parametrů, které jsou stanoveny výrobním příkazem, technickými normami a specifikacemi.
- Kontrola realizace elektrické a řídící části dodavatelem
- Vypracování technických popisů výrobků
- Aplikace dokumentů ISO 9001 v rozsahu pracovní činnosti
- Interní technická podpora pro ostatní oddělení Chart
- Aktivní účast na instalaci a zprovoznění projektů
- Aktivní účast na neustálém zlepšování produktů a procesů společnosti Chart
- Aktivní účast na zásadách HSSE společnosti Chart
- Účast na výzkumných a vývojových projektech společnosti Chart
- Úpravy a přizpůsobení software pro PLC

Požadavky:
- elektrotechnické vzdělání - SŠ/VŠ
- znalost AJ slovem i písmem
- znalost a zkušenosti s programováním PLC Siemens výhodou
- kvalifikace podle vyhlášky č. 50/1978, § 6 a více (B výhodou)
- analytický přístup k řešení problémů
- mechanická zručnost
- komunikativnost, flexibilita
- znalost a zkušenost s projekty ve výbušném prostředí, např. LNG, etan apod. - výhodou

Zaměstnavatel nabízí:
- zajímavé zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
- příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie
- příspěvek k penzijnímu připojištění. Zvýhodněné telefonní tarify.
- práce na zajímavých projektech
- široký program firemního vzdělávání

Kontaktní osoba: Žďárková Andrea, tel.: 777458642, e-mail: andrea.zdarkova@chartindustrie