Investiční technik (M/Ž)

Pracovní místo ( Investiční technik (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řídí a zajišťuje správu budov, majetku a investic zaměstnavatele, dále technickou údržbu a provoz a řeší havarijní stavy či krizové situace s provozem nemocnice spojené.
Co požadujeme:
- minimálně ÚSO s maturitou;
- praxe v oblasti vedení a provádění staveb;
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office);
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Co Vás čeká:
- příprava a sledování rozpočtů, průběh a realizace investičních akcí a projektů dodavatelským způsobem;
- zajišťování dílčích úkolů přípravy stavebních, jiných investic a investičních celků;
- zpracování podkladů pro technicko-ekonomické hodnocení efektivnosti investic;
- příprava podkladů pro zajišťování stavebních a kolaudačních řízení, ověřování způsobilosti a přebírání prací;
- spolupráce na provádění návrhů cen, uzavírání smluv;
- sledování průběhu výstavby, zpracování zápisů z jednání, sledování a zhotovování provozních dokumentů staveb;
- spolupráce při zpracování plánu údržby a oprav.
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek + jednosměnnou pracovní doba; flexibilitu s ohledem na specifika nemocničního provozu;
- stálé místo výkonu zaměstnání Šumperk;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení + široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- foto