ZAMĚSTNANEC TECHNICKÉHO STŘEDISKA

Pracovní místo ( ZAMĚSTNANEC TECHNICKÉHO STŘEDISKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnanec technického střediska na technickém odboru Úřadu městského obvodu
Liberec - Vratislavice nad Nisou
Podmínky:
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt dle § 65 a následujícího zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání českého jazyka
Požadavky na uchazeče:
- řidičský průkaz skupiny B, profesní průkaz výhodou
- časová flexibilita nutná
- samostatnost při vykonávání práce
Pracovní náplň:
- zajišťování úpravy zeleně v katastru
- zajišťování zimní údržby v zimním období
- běžné opravy a údržba techniky, různé opravy mobiliáře, dopravní značení
Platové zařazení: 6. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce.
Místo výkonu práce: Městský obvod Liberec - Vratislavice nad Nisou
Nástup do pracovního poměru: dohodu
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek
Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno - sick days, příspěvky na kulturu a sport, stravenky
Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat:
- přesné označení pozice, na kterou se uchazeč hlásí
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (jde-li o cizího státního příslušníka číslo dokladu o povolení k pobytu), telefonní spojení, e-mail, datum a podpis uchazeče
- povinné přílohy k přihlášce:
- strukturovaný životopis obsahující údaje o dosavadní praxi, odborn