PROJEKTANT TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ

Pracovní místo ( PROJEKTANT TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Sadová 829/1, Třebíč - práce spíše na HOME OFFICE

Náplň práce :
- zpracování technické a projektové dokumentace telekomunikačních sítí
- navrhování trasy kabelů, umístění vysílačů a přijímačů, podpěrných bodů, rozpojovacích a přípojkových skříní
- způsob připojení – metalika, optika, bezdrátově
- ověřování průchodnosti a propustnosti signálu navržených tras
- příprava dokumentace pro územní a stavební řízení
- komunikace s techniky a projektanty
- reporting vedení společnosti

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru + alespoň 2 roky praxe v projektování nebo VŠ absolvent
- vyhláška 50/78 Sb., § 6 výhodou
- znalost Microstation nebo AutoCAD
- pokročilá znalost MS Office
- ŘP sk. B
- orientace v oblasti telekomunikací a technické dokumentaci výhodou
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Hrubá měsíční mzda od 35.000,- Kč + prémie + fir. benefity

Zaměstnanecké výhody:
Nadstandartní finanční ohodnocení, firemní benefity – volná pracovní doba, telefon, notebook, práce v příjemném mladém kolektivu, HOME OFFICE