VEDOUCÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání, znalosti, zkušenosti
1) vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
2) řidičský průkaz "B" - aktivní řidič
3) znalost zákona o sociálních službách
4) základní orientace ve standardech kvality sociálních služeb
Schopnosti a dovednosti
1) předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti, empatie
2) schopnost samostatné i týmové práce
3) schopnost řídit menší kolektiv
4) spolehlivost, zodpovědnost;
1) jednání se zájemci o službu, s klienty, jejich rodinami
2) vedení dokumentace klientů
3) základní sociální poradenství
4) rozpis služeb, vedení porad a řízení týmu pečovatelek
5) aktualizace a zpracování vnitřních předpisů sociální služby
a další.
Rozdělení úvazku: 0,4 vedoucí a 0,4 sociální pracovník (v případě zájmu možnost navýšení úvazku i na plný)
Nabízíme:
1) dovolená na zotavenou 20 dní za rok
2) zdravotní volno 5 dní za rok
3) možnost uzpůsobení pracovní doby potřebám zaměstnance
První kontakt: Mgr. Skálová Veronika, tel.: 735 713 557, 731 598 977 (pondělí až pátek od 8:00 do 15:00 hod.), e-mail: pecovatelka@pisek.charita.cz