MANIPULANT / MANIPULANTKA - KLÍNOVÉ ŘEMENY

Pracovní místo ( MANIPULANT / MANIPULANTKA - KLÍNOVÉ ŘEMENY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.

Náplň práce: navážení materiálu na středisko, manipulace s polotovary mezi jednotlivými operacemi

Požadavky: základní vzdělání, výuční list, spolehlivost, samostatnost a chuť do práce; oprávnění k obsluze VZV nebo elektrického VZV výhodou.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, výhodný tarif od mobilního operátora, perspektiva dlouhodobého zaměstnání, pracovní doba 37,5 hod. týden, mzda odpovídající Vaší kvalifikaci a výkonu.

Kontakt : Radka Balcarová tel: 736 746 678 v pracovních dnech 7:00 - 13:00 hod.