Vedoucí tvorby cen a normování

Pracovní místo ( Vedoucí tvorby cen a normování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 12.8.2021
První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: personalni@retezarna.cz
- telefonicky PO-PÁ mezi 9 - 11 hod. na tel.č. 584 488 149
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Polská 48, Česká Ves
POŽADUJEME:
- VŠ (ekonomické/technologické/strojní)
Vedoucí tvorby cen a normování získá celistvé znalosti týkající se výroby a následného prodeje řetězů, které bude moci v horizontu 2 - 5 let zúročit na vyšší vybrané pozici.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Zajišťování tvorby návrhů cen a cenových nabídek výrobků, výkonů nebo služeb podle situace na trhu, strategických záměrů organizace a výše kalkulovaných nákladů
- provádění rozborů tržních podmínek, sledování vývoje cen, porovnávání tržních podnikových hodnotových veličin
- rozpracování obchodní strategie do cenových záměrů
- rozbor vývoje kalkulovaných nákladů
- zpracování návrhů cen a cenových nabídek
- provádění změn cen podle situace na trhu
- zpracování metodiky tvorby cen a aktualizace cenových informací a dokumentace
- zpracovávání vnitropodnikových cen a ceníků výkonů, materiálů a jiných předmětů a prací
- vykazování statistických údajů o cenách průmyslových výrobců
- zabezpečení normování
- tvorba a uplatňování norem a normativů spotřeby práce a početních stavů podle časových studií
- provádění náměrů, časových studií, jejich vyhodnocování a stanovování spotřeby času k pracovním a technologickým postupům
- zpracování podkladů pro kalkulace, ceny, výpočet pracnosti u poptávaných výrobků, zpracování karet výrobků,
- zpracování plánové a operativní kalkulace,
- vypracování vnitropodnikovéh