výrobní dělník - operátor

Pracovní místo ( výrobní dělník - operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis činnosti: Práce na výrobní lince při výrobě elektroniky.

Kvalifikační předpoklady:
– zkušenost s montáží v elektrotechnice výhodou
– časová flexibilita
– ochota pracovat ve směnném (1–3 směny) provozu
– dobrý zdravotní stav
– schopnost a ochota se učit

Nabízíme:
– práci v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí
– možnost seberealizace v klíčových pozicích
– příležitosti pro absolventy – zaškolení pro ty, kteří nemají vzdělání v oboru včetně možnosti trvalého růstu
– zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
– možnost celodenního stravování za dotovanou cenu
Zaměstnanecké výhody: závodní jídelna, 5 týdnů dovolené.

Kontakt možný osobně nebo telefonicky Po-Pá v čase 7-15 hod na č. 516 490 226 - Mgr. Šindlerová.