Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás práce s penězi a Vaše finance vždy sedí "na kačku"? Přijměte výzvu a pojďte se svoji pečlivostí vést pokladní agendu a držet hotovost pokladny pod kontrolou.

Co požadujeme:
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu;
- SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
- znalost práce na PC

Co Vás čeká:
- příjem a výdej hotovosti a vystavování příjmových a výdajových podkladních dokladů a jejich účtování
- vedení knihy příjmových pokladních dokladů na odděleních;
- vedení depozitní pokladny;
- agenda související s ošetřením cizinců;
- nákup, evidence a vydávání receptů na omamné látky, evidence a vydávání žádanek a záznamů o spotřebě omamných látek, inventarizace receptů na omamné látky, žádanek a záznamů o spotřebě omamných látek;
- evidence a vydávání tiskopisů potvrzení o pracovní neschopnosti, ošetřování dítěte a dlouhodobé péče o rodinného příslušníka;
- zpracovávání agendy za regulační poplatky (RP) z jednotlivých ambulancí nemocnice;
- zpracování agendy související se sociální hospitalizací.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- stabilní a plný pracovní úvazek;
- pravidelnou pracovní dobu 6-14 hod;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity;https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů,