Referenti správy vězeňství

Pracovní místo ( Referenti správy vězeňství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent správy vězeňství - výpočet trestu - Vazební věznice Praha-Pankrác.
Požadujeme střední vzdělání s maturitní zkouškou, znalost práce na PC, praxe v administrativě vítána.
Pracovní náplň: zpracování osobních spisů odsouzených, výpočet trestu, zpracování odborné agendy v ETŘ a VIS, komunikace se soudy, zpracování statistických hlášení aj.
Pracovní doba po-čt 7:00h - 15:45h, pá 7:00h - 14:30h. Platové rozpětí dle započitatelné praxe 21800- 27180 Kč. Dovolená 25dnů + 5 dnů indispozičního volna. Závodní stravování + příspěvky z FKSP (rekreace, kultura, sport, penzijní připojištění), parkoviště pro zaměstnance. Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s následnou možností na dobu neurčitou. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Podnikové stravování, příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance