Skladový manipulant(ka) - skladník(ce)/ Materiálový dispečer/ka

Pracovní místo ( Skladový manipulant(ka) - skladník(ce)/ Materiálový dispečer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Náplň práce:
nakládat a vykládat zboží, přesouvat materiál v rámci skladu, expedovat zboží pro zákazníka, obsluhovat manipulační techniku, pracovat v podnikovém informačním systému

Požadavky:
mít chuť pracovat, být týmovým hráčem, zvládnout práci se skenerem, nebát se práce s manipulační technikou, výhodou nikoli podmínkou je oprávnění k řízení manipulační techniky

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, 3 dny sick day, příspěvek na penzijní připojištění cca 10.500 Kč ročně, příspěvek "doporuč parťáka" 10.000 Kč, poukázky na volný ča 6.000 Kč ročně, 13. plat

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Průmyslová 1504, Pohořelice 691 23