UČITEL / UČITELKA ODBORNÉHO VÝCVIKU OBOR KADEŘNÍK / KADEŘNICE

Pracovní místo ( UČITEL / UČITELKA ODBORNÉHO VÝCVIKU OBOR KADEŘNÍK / KADEŘNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou. Zkrácený pracovní úvazek 20 hod./týden. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s maximálně 2. stupněm invalidity a absolventy/absolventky.

Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků, třídnictví atd.

Náplň práce: výuka praktického vyučování oboru kadeřník/kadeřnice

Požadavky: vyučení v oboru kadeřník/kadeřnice, bezúhonnost, vstřícnost a ochotu, zájem o učitelskou profesi, praxe a pedagogické vzdělání výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport,

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu sancp@spsow.cz . S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.

Kontaktní osoba: Petr Šanc, tel.: 603 588 532.