SANITÁRNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( SANITÁRNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Kočíb Jan Ing., tel. 777 713 832 (volat Po-Pá 6:00-14:30 hod.), e-mail: kocib.j@makovec.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-15:00 hod., noční směna Ne-Čt 1 týden v měsíci - nástup na směnu možný již v pozdních odpoledních hodinách. Pracoviště: Smržická 537, Kostelec na Hané.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: úklid výrobních prostor (porážka, bourárna, chladírny + ostatní části provozu), obsluha myčky přepravek.
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 148 Kč za každý odpracovaný den.