Seřizovači výrobní linky

Pracovní místo ( Seřizovači výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Seřizování výrobních linek, nastavování parametrů stroje dle požadovaného výrobku. Preventivní údržba linky a jejích částí. Pořizování záznamů o seřízení a opravách linky.
Výhodou zkušenosti z aerosolové nebo netlakové výroby.
Požadujeme manuální zručnost a fyzickou zdatnost. Dále klademe důraz na zodpovědnost a loajalitu.
Nezbytné zkušenosti a znalosti:
- Znalost problematiky pertlování aerosolových výrobků,
- Znalost fyzikálních vlastností směsí propan-butanu.
- Znalost provozu plnících strojů značky Pamasol a kartonovacích a balicích strojů (např. Meurer)

Požadujeme praxi ve výrobní společnosti (výhodou zaměření na aerosolovou výrobu), časová flexibilita z důvodu třísměnného provozu.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní aktivity, 13. mzda

Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.