Projektoví manažeři - junioři

Pracovní místo ( Projektoví manažeři - junioři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co tě u nás čeká?
-příprava podkladů a spolupráce s projektovým manažerem
-studie a zpracování výběrových řízení
-komunikace s dodavateli a odběrateli
-správa skladového hospodářství
-manipulace a zásobování materiálu
-nástup možný ihned.

Naše požadavky:
-vzdělání technického zaměření výhodou
-zkušenosti na obdobné pozici výhodou
-práce na PC (word, excel, outlook -pokročilý), autocad výhodou
-komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
-nekonfliktní jednání
-ŘP B, ochota cestovat
-přehled a orientace v dodavatelích v oboru výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- práce v rostoucí společnosti zabývající se dodávkou technologií pro výrobu, přenos a spotřebu tepla
-práce na jednosměnný provoz možnost i zkrácený úvazek
-25 dnů dovolené
-SICK DAYS
-možnost využití slev u velkododavatelů
-možnost půjčení firemních vozidel a nářadí
-nadstandartní platové ohodnocení, podíl ze zisků na zakázkách

V případě zájmu kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky.