strategický/á prodejce/kyně

Pracovní náplň

Náplň práce: péče o svěřené zákazníky, budování dlouhodobých obchodních vztahů, příprava plánů prodeje, vyhledávání nových zákazníků a tvorba cenových nabídek, řešení zákaznických problémů a požadavků.
Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání, praxe v průmyslu na obdobné pozici a zkušenosti s prodejem plastů výhodou, velmi dobrá znalost angličtiny, další světový jazyk výhodou, řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat.
Nabízíme: prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, odborná školení, pružná pracovní doba.
Kontakt: e-mailem.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina