Administrativní pracovník/pracovnice - kybernetická bezpečnost

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/pracovnice - kybernetická bezpečnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051,
e-mail: kariera@spel.cz,
osobně: Po - Pá 9 - 14 hod.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba:
7.00 - 15:30 hod ( po dohodě lze upravit).

Náplň práce:
Zavádění a řízení projektů souvisejících s kybernetickou bezpečností.
Zpracování nabídek, zpracování technické dokumentace a přípravné administrativní práce na tvorbě jednotlivých rozpočtů.
Zavádění a řídící činnost, která úzce souvisí s kybernetickou bezpečností.
Úzká spolupráce s manažerem pro kebernetickou bezpečnost
Komplexní zpracování, kontrola a vedení jednotlivých projektů.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo gymnázium
Praxi na obdobné pozici výhodou
Znalost AJ - výhodou
Řidičský průkaz sk.B
Aktivní přístup, pracovitost a spolehlivost
Ochota a schopnost se rychle učit.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Možnost pracovní pozice pro absolventy/tky
Samostatnou pracovní pozici s dlouhodobou perspektivou
Stabilní pracovní kolektiv a moderní pracovní prostředí
Nástup možný ihned.