Asistenti pedagogů - pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami 1. a 2. roč

Pracovní místo ( Asistenti pedagogů - pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami 1. a 2. roč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání dle zák. 563/2004 Sb., (SŠ, VOŠ nebo VŠ) zaměření na pedagogiku, nejlépe speciální pedagogika, nebo alespoň kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga.
Kladný vztah k dětem,
otevřenost a vůli pro hledání nových cest a přístupů ve vzdělávání dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
Nadšený přístup k práci, samostatnost a schopnost týmové práce.

Pracovní úvazek je plný a druhý na 0,75.

Nabízíme:
malý a vstřícný kolektiv, benefity FKSP.