Speditér/ka

Pracovní místo ( Speditér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro OZZ.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Na naši rozrůstající se pobočku hledáme nového kolegu na pozici speditéra dopravy.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která patří k jedním z největších firem v našem oboru.
Požadujeme:
- praxe v oblasti dopravy (výhodou)
- komunikativní znalost Anglického nebo Německého jazyka (výhodou)
- časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni
- loajalitu a týmový přístup k práci
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a smluvními partnery
- zpracování cenových nabídek na konkrétní poptávky zákazníků
- zajišťování přeprav (organizace a realizace zakázek spojených s přepravou zboží, sledování průběhu přepravy), komunikace se zákazníky, práce s pohledávkami
- samostatné řešení problémů spojených s přepravou - zpoždění, prostoje, vytěžování, poškození či ztráta zboží, nedodržení požadovaných podmínek přepravy, neuhrazení faktu
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení - fixní plat + prémiový řád
- pravidelná školení, firemní akce, bonusy atd.
- práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
- navýšení dovolené za každý opracovaný rok
- 13. a 14. plat, stravenky, kartu Multisport
- smlouvu na dobu neurčitou po půl roce
- Nástup možný ihned nebo dohodou
Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe
- Jistotu práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou po 6 měsících. Nástup možný ihned
- Zázem