Manager - produkty pro úpravu vody

Pracovní místo ( Manager - produkty pro úpravu vody ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komplexní péči o zákazníky a získávání nových obchodních příležitostí
-řízení stávající pobočky a její rozvoj
- řešení požadavků a situací formou technického poradenství
- činnosti technického směru spojené s aplikacemi stávajících produktů
- zpracování poptávek a nabídek, cenová jednání
- Okruh zákazníků: od malých až po velké energetické společnosti, komunální a průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, sanace, speciální aplikace
Požadujeme
- výhodou SŠ chemického směru
- výhodou praxe v oboru, znalost problematiky úpravy vody
- výhodou znalost NJ, AJ
- ochota vzdělávat se
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
- zajímavou pracovní činnost ve společnosti, která v tomto oboru působí na českém trhu
- práci s produkty předních světových výrobců na nejvyšší technické úrovni
- práci v perspektivním oboru, vybudování vlastního týmu, komplexní řízení firmy
- zajištěno zaškolení a převzetí společnosti
- rostoucí odměna v závislosti na výsledcích
- flexibilní pracovní dobu
Pracoviště: Česká Lípa, ČR
Nástup: co nejdříve
E-mail: hynek.frolik@paletyzavrel.cz petr.zavrel@paletyzavrel.cz
Mobil: 777, 197579, 723 569 563