pečovatel/ka/provozní pracovnice

Pracovní místo ( pečovatel/ka/provozní pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pečovatelská služba Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.
vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka v soc. službách
na pozici pečovatelky/provozní pracovnice

Požadavky na pracovní pozici - pečovatelka/provozní pracovnice
- bezúhonnost
- kurz pracovníka v soc. službách výhodou
- řidičský průkaz skupina B (aktivní řidič)
- komunikace s lidmi
- spolehlivost

Náplň práce pečovatelky:
- rozvážení obědů
- pomoc s osobní hygienou, pomoc při použití WC
- pomoc s přípravou a podáváním jídla a pití
- běžné úklidy v domácnostech uživatelů
- běžné nákupy a pochůzky
- doprovod k lékaři aj.

Náplň práce provozní pracovnice:

- práce v keramické dílně
- podílení se na výrobě potravinových výrobků Chelčického domova sv. Linharta
- práce v zahradě

Pracovní poměr: 0,4 úvazek

Platové podmínky: 140,- Kč/hod

Možnost přivýdělku při důchodu.

Provozní doba pečovatelské služby je ve všední dny od 7:30 do 15:30 hod a obsluhovaný terén je v okolí Chelčic, Vodňan, Bavorova.
Pro bližší informace volejte, pište, mail: pecovatelskasluzba@linhart-chelcice.cz, mob. 607 023 694