VÁLCAŘ/VÁLCAŘKA - KALANDRISTA/KALANDRISTKA

Pracovní místo ( VÁLCAŘ/VÁLCAŘKA - KALANDRISTA/KALANDRISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÁLCAŘ/VÁLCAŘKA - KALANDRISTA/KALANDRISTKA - pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz.

Pracovní náplň: řízení míchacích linek, obsluha víceválcových linek, vychystávání gumárenských směsí, domíchávání směsí na dvouválci.

Požadavky: časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý provoz), spolehlivost a zodpovědnost v dodržování stanovených výrobních postupů, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, týmového ducha.

Zaměstnavatel nabízí: velmi dobré mzdové ohodnocení (jistý a pravidelný výdělek), příplatky ke mzdě, osobní ohodnocení a odměny, stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní dobu pouhých 37,5 hodiny týdně, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování s výběrem z několika druhů jídel v ceně od 36 Kč/oběd, výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Kontaktní osoba: p. Radka Balcarová, tel.: 736 746 678 (v pracovních dnech od 7:00 - 13:00), radka.balcarova@trelleborg.com (pro zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Českých bratří 338, 547 01 Náchod.