Odborný/vrchní referent – specialista prevence NLZ v Oddělení zprostředkování, e

Pracovní místo ( Odborný/vrchní referent – specialista prevence NLZ v Oddělení zprostředkování, e ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborný/vrchní referent - specialista prevence NLZ v Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti Kontaktního pracoviště Rokycany Krajské pobočky Úřadu
práce ČR v Plzni, ID 11007632,, č. j. UPCR-2021/63267-78099810

Místo výkonu práce: KoP Rokycany, Palackého č.p. 162, 337 01 Rokycany 1
Hlavní náplň činnosti: vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení možnosti uplatnění na trhu práce včetně jejich aktualizace a vyhodnocování. Individuální práce s uchazeči o zaměstnání v rámci pracovišť Krajské pobočky v Plzni zaměřená především na poskytování poradenské činnosti dlouhodobě nezaměstnaným a na prevenci nelegálního zaměstnávání. Poskytování skupinového poradenství pro uchazeče o zaměstnání v rámci pracovišť Krajské pobočky v Plzni zaměřené především na poradenskou činnost dlouhodobě nezaměstnaným. Asistence dlouhodobě nezaměstnaným při jednání se zaměstnavateli. Spolupráce se SUIP při podezření na nelegální zaměstnání. Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek.

Požadujeme: ukončené min. střední vzdělání s maturiou nebo vyšší odborné vzdělání, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební
místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě
do 18. června 2021, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních
služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR,
Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 30