Řidiči těžké dopravy pro transport strojů do hmotnosti 50 tun nákladu

Pracovní náplň

Řidič těžké dopravy pro transport strojů do hmotnosti 45 tun
Zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s., s historií přes 50 let na trhu, v oboru speciálního zakládání, se sídlem v Praze, hledá do svého kolektivu řidiče těžké dopravy pro transport strojů do hmotnosti 45 tun

Požadujeme:
- průkaz profesní způsobilosti sk. C, E
- praxi na těžké dopravě a znalost problematiky nadměrných transportů
- časovou flexibilitu, spolehlivost, ochotu cestovat

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- ubytování hrazené zaměstnavatelem
- 5 týdnů dovolené
- cestovní náhrady včetně diet
- platové ohodnocení 180,- - 190,- Kč/hod. + cestovní náhrady, diety a prémiové ohodnocení

Místo výkonu práce: Přeprava po celé ČR, na Slovensko, případně i do SRN

Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu kolisko@zakladani.cz nebo kontaktujte: Bohumil Kolísko 602 373 687

Detaily nabídky Řidiči těžké dopravy pro transport strojů do hmotnosti 50 tun nákladu

Firma

Zakládání staveb,a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Doprava a logistika

Zaujala vás tato nabídka?