Ostraha areálu

Pracovní místo ( Ostraha areálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Praha 10, Opravářská 944/2, Hostivař
Kontakt: 777 494 400 (v pracovních dnech v době od 08:00 hodin do 18:00 hodin), e-mail: tomas.dihel@sunixgroup.cz
Prosíme zájemce, aby si vždy předem dohodli telefonicky schůzku a nechodili bez vyzvání na pracoviště. Děkujeme.
Stabilní společnost v oblasti bezpečnostních služeb hledá nové kolegy/kolegyně pro zajištění ostrahy administrativní budovy prostřednictvím kamerového systému v Praze 10. Garantujeme férový přístup s odměňováním nad rámec za vzorný výkon služby.
Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobé zaměstnáním. Zkušenosti jsou výhodou. Nové pracovníky zaškolíme a zajistíme nepřetržitou podporu.
Nabízíme:
2 pracovní místa na uvedenou pozici. Rovněž platíme veškeré příplatky tj. noční směny 10%, víkendy 10% a státní svátky 100%. Součástí je také placený měsíc dovolené v roce a odvádění veškerých odvodů ze strany zaměstnavatele. Možnost práce na Hlavní, či zkrácený úvazek, popřípadě také brigádně dle dohody. Kompletní pracovní oděv, včetně pracovních ochranných pomůcek zajistíme.
Náplň práce:
Sledování kamerového systému, kontrola areálu. Práce je také vhodná pro absolventy.
Požadujeme:
Minimálně ukončené základní vzdělání, čistý trestní rejstřík, zodpovědný přístup, flexibilitu, slušné vystupování.
Výhody: možnost zvláštních prémií