TECHNIK IT/ITC


Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub a dále i na adrese: Ještědská 287/37, Liberec 7, 460 07, kde máme druhý výrobní závod.
Zajišťujete rozbory a analýzy pro tvorbu technických projektů, koordinuje servis a údržbu SW, HW a jiné výpočetní techniky, provádíte technickou údržbu počítačových systémů a atypických zařízení výpočetní techniky. Optimalizujete zásoby náhradních dílů a provádíte jejich koordinování s dodavateli. Zajišťujete správu jednotlivých počítačových aplikací. Zajišťujete konzultační služby a metodické řízení uživatelům softwarových aplikací. Optimalizujete využívání operačních, informačních a databázových systémů, počítačových sítí a modifikujete jejich parametry. Definujete a přidělujete adresy a přístupová práva uživatelům. Implementujete firemní a systémové aplikace a programy. Detekujete vady a chyby sítí a jejich jednotlivých segmentů. Vedete a udržujete příslušnou dokumentaci a záznamy, včetně jejich archivace. Spolupracujete s ostatními úseky společnosti. Přinášíte náměty na zlepšování procesů v rámci své působnosti. Plníte další úkoly nadřízených.
Nabízené výhody: Průměrná měsíční mzda po zapracování 45.000,- Kč. Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze tří jídel. Z ceny menu 75,- Kč platíte jen 35,- Kč. K tomu můžete získat další výhody navíc: po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj. V případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.
Hlásit se e-mailem, telefonicky (488 881 142 nebo 800 023 004 pro ČR), p

Podobné nabídky

Stavební technik

Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.

  • Jablonec nad Nisou
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky TECHNIK IT/ITC

Firma

LUKOV Plast spol. s r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Telekomunikace

Kontaktní osoba

Jana Dentonová

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Stavební technik

Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.

  • Jablonec nad Nisou
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát