AUTOMECHANIK, AUTOMECHANICI

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK, AUTOMECHANICI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:26/2/2021 a:10/1/2022
Společnost AUTOEMISTAR GROUP s.r.o je autorizovaným dealerem automobilů světových značek jako Subaru, Mitsubishi, Isuzu či Opel. Na trhu působíme více jak 25 let. Nedílnou součástí našich aktivit je také servisní činnost. Do našeho kolektivu hledáme důležitého člena týmu, automechanika/automechaniky. Praxe v oboru výhodou. Jsi profíkem přes auta? Hledáš práci, která nebude stereotypní a bude mít smysl? Tak neváhej a ozvi se nám!
Požadujeme:
- SOU technického směru, vzdělání v oboru
- Praxe v oboru výhodou
- Časovou flexibilitu
- Organizační schopnosti
- Samostatnost, Iniciativu
- Technickou zdatnost
- Znalost práce na PC
- Částečnou znalost AJ výhodou
- Řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- Automechanik/automechanici pracovník k opravě motorových vozidel a montáží doplňků a příslušenství
- Řešení technických problémů a závad na vozidle.
Nabízíme:
- Práci v příjemném kolektivu, finanční ohodnocení včetně bonusové složky, stravenky, firemní akce, příspěvek na dopravu, slevu na firemní produkty a služby.
Kontakt telefonicky, emailem.