Data Scientist

Pracovní místo ( Data Scientist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:roland.madlo@siemens.com
Upřesňující informace:
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
vytváření skriptů a kanálů pro nasazení modelu v Azure ML
vytváření zpráv na základě analýzy textu zahrnutých témat, běžných slov, n-gramů atd. pro vytváření dialogů
vytváření potenciálních toků dialogů na základě vyšetřování dat
vyvíjet procesy a nástroje pro sledování a analýzu výkonu modelu a přesnosti výsledků
poskytovat intenzivní technickou podporu až do stabilizace podle dohody se zákazníkem
účast na setkání, sdílení osvědčených postupů, a přispívání k informování sebe a ostatních

CO U VÁS OCENÍME:
vysokoškolské vzdělání, minimálně 2 roky zkušeností ve vývoji softwaru / Data Science / Data Analysis
schopnost porozumět různým datovým strukturám a běžným metodám při transformaci dat
zkušenosti s programovacími jazyky, jako je Python, R
zkušenosti s Azure ML a platformami pro ML jako MLFlow
programátorské dovednosti s porozuměním projektovým cyklům, vývoji, prostředím a technikám řízení zdrojů
silné písemné a ústní komunikační dovednosti, analytické dovednosti a dovednosti v oblasti řešení problémů

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
nejrůznější slevy a zvýhodněné nabí