Pracovník/ce ekonomického úseku

Pracovní místo ( Pracovník/ce ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Účetní a finanční firemní problematika, platební management, controlling, analýzy, vystavování faktur, kalkulační příprava.

Požadujeme:
SŠ / VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru; orientace ve firemní finanční a účetní problematice; zkušenost s platebním managementem, styk s bankami; analytický přístup; znalost práce s emailem, Windows a MS Office; rutinní zkušenost v práci se standardním účetním / finančním software; dobré komunikační dovednosti, empatický mód; zodpovědnost a samostatnnost; zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, jazykové kurzy, stravování, zaměstnanecké akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pspeng.cz