OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Kocourek Michal Mgr., tel.: 737 249 364, e-mail: M.KOCOUREK@BEXIMPALETTEN.CZ. Pracovní doba: Po-Pá: ranní: 6:00-14:15 hod. a odpolední: 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané.
Požadavky: platný svářečský průkaz CO2 nebo základní kurz svařování, znalost čtení výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce: budeš řídit a úkolovat svého robota, čeká se od tebe pomoc a podpora ve formě svařování CO2, tvou povinností bude také kontrola robota v oblasti provedených svárů a kvalitě výrobku
Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou již od nástupu, stabilní a dlouhodobé zaměstnání