Vychovatel / vychovatelka

Pracovní místo ( Vychovatel / vychovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail ddpotstejn@ddpotstejn.cz.
Požadavky:
- požadavky pro výkon funkce dle § 3 a § 16 odst. 2) zákona č. 563/2004 Sb.
- ukončené vzdělání VŠ, případně VOŠ nebo SŠ se zaměřením na speciální nebo sociální pedagogiku (vhodné i pro absolventy)
- předpoklad psychické způsobilosti dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb.
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Word, Internet)
- zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce.
Nabízíme:
- turnusové služby, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků
- příspěvek na stravování.