HOSPODÁŘ/KA ŠKOLY

Pracovní místo ( HOSPODÁŘ/KA ŠKOLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kompletní účetní agenda příspěvkové organizace, vedení matriky školy a správy majetku, operativní evidence a administrativa práce včetně vedení spisovny.
Požadavky:
- trestní bezúhonnost, úplné středoškolské vzdělání, uživatelské dovednosti na PC - Windows, Word, Excel apod., zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, schopnost týmové práce, operativnost při uplatňování právních předpisů, ochota se vzdělávat.
Vhodné i pro OZZ a absolventy.
Pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod., možno upravit na základě dohody.
První kontakt: Ing. Školník Jiří, tel.: 382 521 242, 606 629 461 (6:00 - 12:00 hod.), e-mail: jiri.skolnik@gymnazium-milevsko.cz nebo osobně na uvedené adrese mezi 6:00 - 12:00 hod.