VÝROBNÍ KONTROLOR

Pracovní místo ( VÝROBNÍ KONTROLOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce:
- Provádění mezioperační a finální kontroly dle postupů
- Záznam výsledků kontroly
- Evidence reklamací v IS
- Řízení zákaznických reklamací
- Analýza zmetkovitosti
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického/strojírenského směru
- Znalost a dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- Praxe min 1 rok v oblasti zakázkové kovovýroby
- Základní znalosti práce na PC
- Odpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- flexibilita
Nabízíme: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, příspěvek na ŽP/PPF , 5 týdnů dovolené.
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556 (7:00 - 17:00), email: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.