* POMOCNÝ SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ

Pracovní místo ( * POMOCNÝ SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

JEDNÁ SE O KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ DO 90 DNŮ. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě Ing. Julia Hutsman tel. 731299752 (volat v době 9:00-17:00 hod.), email: julia.hutsman@workpro.cz. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat v nepříznivých podmínkách (chladírenský a mrazírenský sklad), pracovitost, spolehlivost. Práce se čtečkou, obsluha manipulačních vozíků. PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod.
Místo výkonu práce: HOPI s.r.o., Kralice na Hané.
Nabízíme: dotované ubytování, možnost čerpání záloh.