Samostatný/á účetní

Pracovní místo ( Samostatný/á účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc.
Kontakt je možný POUZE emailem.
Samostatný/á účetní je kvalifikovaný pracovník, který zajišťuje ucelené části účetního systému organizace. Zodpovídá za účetní agendu.
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu,
- externí a interní vzdělávání,
- zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání, příspěvek do fitness centra, firemní akce, stravenky),
- moderní pracovní prostředí,
- motivující mzdu dle pracovních zkušeností.

Požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví,
- praxi na pozici samostatné/ho účetní/ho (včetně zpracování závěrek a daňových přiznání),
- ochota se učit a pracovat na sobě,
- samostatnost,
- pečlivost,
- důvěryhodnost.
Vhodné pro:
- uchazeče se SŠ nebo VŠ vzděláním v ekonomickém směru.