Samostatný vývojový pracovník/samostatná vývojová pracovnice

Pracovní místo ( Samostatný vývojový pracovník/samostatná vývojová pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lambertova@detecha.cz.
Požadujeme:
- vzdělání VŠ, SŠ chemického směru
- základní znalost nařízení CLP - značení a balení chemických směsí
- základní znalost nařízení REACH - registrace a hodnocení chemických směsí - znalost technologie výroby a aplikace nátěrových hmot vítána
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce:
- vývoj nových výrobků včetně poloprovozních zkoušek
- nakládání s nebezpečnými chemickými látkami dle legislativy
- zajišťování odborných posudků, chemických rozborů
- zpracování chemické dokumentace k nátěrovým hmotám
- sledování surovinové základny, legislativy a trendů v oboru. Nabízíme:
- zajímavou práci v české společnosti s tradicí
- mzdu odpovídající výsledkům
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sick days
- mzda 25-30 tis. Kč , po zapracování možnost navýšení.