Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte doma jako ze škatulky, jste noční pták a nedbáte na předsudky, že je práce uklízečky podřadná? Pak neváhejte a pojďte s námi držet kvalitu, bezpečnost a pořádek.
Co požadujeme:
- zájem o převážně noční práci;
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
-samostatná práce při zajištění úklidu centrálního příjmu.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- stálé pracovní oddělení;
- pravidelná pracovní doba 18 - 6 h , 12 h směny krátký/dlouhý týden
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace). Kontakt možný i e-mailem, osobní setkání po předchozí telefonické dohodě s Ing. Hudskou.