Toolmaker Stamping

Pracovní místo ( Toolmaker Stamping ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem

Příprava lisovacích nástrojů do výroby (broušení střižných částí, přestavby nástrojů)
Korekce rozměrů vyráběných dílů na lisu
Opravy dílců nástroje na základě zkušeností z výroby, ve spolupráci s výrobním mistrem a oddělením konstrukce navrhuje případné změny v nástrojích a ve výkresové dokumentaci
Před započetím práce kontroluje přiložené výkresové dokumentace a technologické postupy
Provádí zápis naměřených hodnot do výrobní dokumentace
Spolupracuje s Line Inspectorem na dosažení optimální kvality výrobních dílů
V případě potřeby zastupuje seřizovače v činnostech, které určí nadřízený pracovník
V případě potřeby zastupuje operátora
Zaškoluje nezaškolené pracovníky na svoji činnost

Zaměstnanecké výhody:
Směnové příplatky (cca 2 500 Kč měsíčně)
13. plat
Měsíční bonus za "neabsenci" a "kvalitu" až 1 500 Kč
Měsíční příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
Dobré jídlo v kantýně jen za cca 30 Kč
K odpočinku 5 týdnů dovolené
Možnost kariérního růstu

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Místo výkonu práce: K AMP 1293/4, 664 34 Kuřim