ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a zdravotně postižené.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náplň práce: vystavování a účtování faktur, účtování přijatých faktur, účtování pokladny, evidence majetku, tvorba a sledování rozpočtu.

Požadavky: znalost účetnictví a DPH, SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou, bezúhonnost, praxi v oboru min. 3 roky. Účtování v programu GINIS výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport apod.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu posmuroval@spsow.cz.
S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.