údržbář/ka strojů - elektrikář

Pracovní místo ( údržbář/ka strojů - elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 2727,440 01 Louny
Hledáme nového člena týmu našeho oddělení Údržby
Co u nás bude mít na starosti?
Údržbu strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby.
Přípravu a provádění preventivní údržby.
Přípravu a provádění zlepšujících úprav strojů.
Technologii vytápění a vzduchotechniky
Záznam denních výsledků
Co od Vás očekáváme?
ÚSO / SŠ vzdělání v oboru elektro, včetně související vyhlášky 50, §5
Samostatnost
Flexibilitu
Manuální zručnost
AJ a předchozí praxe vítána
nabízíme: 5 týdnů dovolené, cafeterie benefitů, obědy od 5 Kč nebo stravenky, příspěvek na dojíždění, systém finančních bonusů
kontakt :email: hr@aisan.cz, 415930500