Mechatronik - elektrikář

Pracovní místo ( Mechatronik - elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádí opravy strojů a zařízení
Zajišťuje preventivní údržbu strojů a zařízení
Práce je ve směnném nebo nepřetržitém provoze
Požadavky:
ÚSO, popř. vyučen v oboru elektro
Znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - platné osvědčení
Zkušenosti s řídicími systémy Siemens apod. výhodou
Zkušenosti v oblasti automatizace jsou vítány
Zaměstnanecké výhody: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměnu za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance, očkování proti chřipce, elektronickou benefitní kartu, zvýhodněné telefonní tarify, roční odměny (bonus).
Možnost prosloužení doby určité.
První kontakt: emailem popř. tel. (8-15 h.)
ov. 16.6.