PROGRAMÁTOR/KA (STROJŮ A STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ)

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA (STROJŮ A STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: vladimira.koudelova@mann-hummel.com nebo telefonicky 568 898 855 od 8:00 do 16:00 hod.
Náplň práce:
Podpora výroby a technologů při implementaci změn ve výrobním nebo kontrolním procesu a při zrychlování taktu strojů
Vyvoj a implementace SW do nových stojů a zařízení
Zálohování programů a udržování jejich aktuálnosti
Technická podpora a školení kolegů elektrikářů
Návrhy řešení jednoduchých zařízení - interní realizace
Provádění oprav, přemístění, instalací a údržby strojů a strojního zařízení
Provádění analýz poruch a zavádění nápravných opatření proti jejich opakování
Podpora při rozvoji dílny údržby strojních zařízení např. investiční podněty apod.

Požadavky na zaměstnance:
SŠ vzdělání technického směru (popřípadě vyučen s praxí v oboru elektromechanik, programátor)
Orientace v technické dokumentaci
Hlubší znalost IT
Znalost průmyslové automatizace výhodou
Znalost programování v prostředí siemens STEP 7
Znalost v oblasti robotizace (Kuka)

Zaměstnanecké výhody:
o 6 týdnů dovolené
o 13. mzda
o Výkonnostní prémie 1.500,-Kč
o Večeře zdarma, obědy od 20 Kč
o Každoroční navyšování mzdy
o Příplatek na zdravotní prevenci - 1.500,- Kč / měsíčně
o Příplatky za odpolední směny - 10,- Kč/hod.
o Příplatky za noční směny - min. 25,- Kč/hod
o Příplatek za práci v sobotu a v neděli ve výši 10 % průměrného výdělku, min. 25,- Kč
o Příplatek za práci o svátcích 150% průměrného výdělku
o Penzijní připojištění 2,6% z Vaší měsíční mzdy
o Dotovaná doprava do zaměstnání
o Společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o Sleva na firemní výrobky
o