SKLADNÍK/ŘIDIČ

Pracovní místo ( SKLADNÍK/ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
Společnost FASTONEX s.r.o. spolehlivý a flexibilní partner pro kompletní vysoce kvalitní sortiment spojovacích materiálů hledá pro provozovnu v Ústí nad Orlicí skladníka/řidiče.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce v oblasti příjmu, skladování, výdeje zboží
- rozvoz a dovoz zboží firemními vozidly
- komunikace s kooperujícími firmami
PROFESNÍ POŽADAVKY:
- loajalita k zaměstnavateli
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- vysoké pracovní nasazení
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- nutná aktivní znalost práce na PC
- zkušenosti z oboru skladového hospodářství případně strojírenství, logistiky zboží, kooperací velkou výhodou
- minimální praxe odborná = 5/3 roky
- ochota cestovat na zahraniční pracovní cesty
- ŘP skupiny B (aktivní řidič), skupina E výhodou
- znalost AJ, NJ, PJ výhodou
NABÍZÍME:
- velmi zajímavou a různorodou práci v perspektivní, stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
- možnost profesního růstu v naší společnosti
- HPP
- příspěvek na stravování formou 100 Kč stravenek
- nástupní plat od 19 500 Kč
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE PROFESNÍ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL prace@fastonex.cz