Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní účetní (výrobní společnost)

Jsme čistě česká společnost s více než 20letou historií ve výrobě hasičské techniky. Základním kamenem našeho výrobního programu jsou motorové stroje nejen pro hasiče (čerpadla, stříkačky, ventilátory), hydrantové systémy, požární armatury a příslušenství požárních vodovodů. V neposlední řadě je to náš další závod na výrobu požárních hadic.
Více o nás na webu: https://www.phhp.cz/

Náplň práce

• Vedení kompletní účetní agendy české výrobní spol. s r. o.
• Zpracování přijatých a vydaných faktur a jejich kontrola
• Zpracování bankovních výpisů, příkazů do banky, pokladny
• Zpracování statistických výkazů, sestav pro státní úřady a komunikace s nimi
• Zpracování měsíční a roční uzávěrky
• Zpracování pravidelných měsíčních daní
• Účtování odpisů, mezd, leasingů, úvěrů
• Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a FÚ
• Archivace firemních dokumentů dle platných předpisů

Požadavky

• Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
• Víceletá praxe na obdobné pozici
• Výborná znalost účetnictví a daní
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook)
• Znalost účtování v účetním systému (IS Ekosoft výhodou)
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
• Schopnost týmové spolupráce
• Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

• Práci na HPP
• Zázemí zavedené české společnosti
• Finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem
• Příjemné pracovní prostředí
• Vzdělávací kurzy, odborná školení
• Příspěvek na stravování
• Osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

V případě Vašeho zájmu o naši pozici mě konta